WYWIADÓWKA SEMESTRALNA

ZAPRASZAMY RODZICÓW NA WYWIADÓWKĘ w CZWARTEK (12.01.2017 r.)

GIMNAZJUM NR 4
o godz. 17.00

SAMORZĄDOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
o godz. 18:00

spotkania rozpoczną się w sali gimnastycznej

Sukcesy w X Olimpiadzie „O Diamentowy Indeks AGH”

Ogłoszono wyniki I etapu X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH".
Miło nam poinformować, że  wśród zakwalifikowanych uczestników jest 13 uczniów naszego Liceum, w tym 5 z przedmiotu geografia z elementami geologii, 4 uczniów z matematyki i 4 uczniów z przedmiotu fizyka. Są to uczniowie:
Geografia z elementami geologii
Karol Kawalec 2D, Michał Sznajder 2D, Sandra Krakowska 3E, Patrycja Kućmierska 3E i Marcin Pawłowski 3E.
Katarzyna Kołodziej 3C, Paweł Kusiński 3C, Artur Pietrzyk 3C i Michał Piłat 3C.
Fizyka
Magdalena Grzywacz 3C, Kołodziej Konrad 3C, Daniel Ryba 3C  i Bartłomiej Tęcza 3C.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach !
Nauczycielami są geografia – Wiesława Mazurkiewicz, matematyka – Elżbieta Węgiełek , fizyka – Krzysztof Wcisło.

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 2C LO Wojciech Krawczyk zakwalifikował się do etapu okręgowego eliminacji Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Opiekę dydaktyczną nad uczniem sprawuje pani mgr Krystyna Skwarek. Serdecznie gratulujemy!

DO WAKACJI 2017 POZOSTAŁO