Sukcesy w X Olimpiadzie „O Diamentowy Indeks AGH”

Ogłoszono wyniki I etapu X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH".
Miło nam poinformować, że  wśród zakwalifikowanych uczestników jest 13 uczniów naszego Liceum, w tym 5 z przedmiotu geografia z elementami geologii, 4 uczniów z matematyki i 4 uczniów z przedmiotu fizyka. Są to uczniowie:
Geografia z elementami geologii
Karol Kawalec 2D, Michał Sznajder 2D, Sandra Krakowska 3E, Patrycja Kućmierska 3E i Marcin Pawłowski 3E.
Katarzyna Kołodziej 3C, Paweł Kusiński 3C, Artur Pietrzyk 3C i Michał Piłat 3C.
Fizyka
Magdalena Grzywacz 3C, Kołodziej Konrad 3C, Daniel Ryba 3C  i Bartłomiej Tęcza 3C.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach !
Nauczycielami są geografia – Wiesława Mazurkiewicz, matematyka – Elżbieta Węgiełek , fizyka – Krzysztof Wcisło.

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 2C LO Wojciech Krawczyk zakwalifikował się do etapu okręgowego eliminacji Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Opiekę dydaktyczną nad uczniem sprawuje pani mgr Krystyna Skwarek. Serdecznie gratulujemy!

Olimpiada AGH

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH.
Do 2 etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH zakwalifikowali się:
z matematyki: Magdalena Grzywacz III C, Katarzyna Kołodziej III C, Paweł Kusiński III C, Artur Pietrzyk III C, Michał Piłat III C;
z fizyki: Magdalena Grzywacz III C, Konrad Kołodziej III C, Daniel Ryba III C, Bartłomiej Tęcza III C.

Kolędowanie po niemiecku

DO WAKACJI 2017 POZOSTAŁO