wrzesień

Wyjazd integracyjny uczniów klas I SLO

Dnia 12 września 2018r. wszyscy uczniowie klas pierwszych Samorządowego LO im. C.K. Norwida wraz z wychowawcami,dyrekcją,nauczycielami, panią pedagog, panią psycholog oraz katechetą wyjechali do Łążka Garncarskiego w celu integracji pierwszaków w nowym środowisku szkolnym. Każda klasa uczestniczyła w rozgrywkach sportowych i zajęciach integracyjnych z panią pedagog i panią psycholog. Podczas warsztatów wychowawca integrował się z klasą, a młodzież przełamywała pierwsze lody w czasie wspólnych zabaw. Wyjazd integracyjny sprzyjał  rozmowom i zabawom. Każdy uczestnik mógł pobiesiadować przy wspólnym grillu ze swoimi nowo poznanymi kolegami i koleżankami.
DSCF2190 5

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0