Samorządowe Liceum im. C.K. Norwida w Stalowej Woli

wrzesień

WYJAZD INTEGRACYJNY KLAS 1 SAMORZĄDOWEGO LO

Dnia 10 i 12 września 2019r. uczniowie klas I Samorządowego LO im. C.K. Norwida wraz z wychowawcami, wicedyrektorami, pedagogiem i psychologiem szkolnym, nauczycielami wychowania fizycznego oraz bratem zakonnym wyjechali do Łążka Garncarskiego. Celem wyjazdu była integracja uczniów klas I liceum w nowym środowisku szkolnym oraz gry i zabawy służące poznaniu się.

Po powitaniu pierwszaków przez dyrektora pana Marka Czopora każda klasa uczestniczyła w zajęciach integracyjnych z pedagogiem i psychologiem szkolnym. W międzyczasie można było wybrać się pieszo na wycieczkę po okolicy. Podczas warsztatów wychowawcy poznawali i integrowali się z klasą, a uczestniczy przełamywali pierwsze lody podczas wspólnych zabaw i gier sportowych.

Wyjazd integracyjny sprzyjał wspólnym rozmowom i zabawom, każdy uczestnik mógł pobiesiadować przy wspólnym grillu ze swoimi nowo poznanymi kolegami i koleżankami.

DO WAKACJI 2020 POZOSTAŁO