grudzień

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW DLA UCZNIA SLO

19 grudnia 2018 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów uczniom z województwa podkarpackiego, którzy mają szczególne osiągnięcia edukacyjne. Wśród laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły Dariusz Cichoń z kl. 3E.

Wręczenia tej nagrody dokonała wojewoda podkarpacki Ewa Leniart oraz podkarpacki kurator oświaty Małgorzata Rauch. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem i najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki. Serdecznie gratulujemy tak wspaniałego sukcesu i wielkiego wyróżnienia. Życzymy także dalszego podążania ścieżką wiedzy i realizowania swoich marzeń w przyszłości. Uroczystość uświetniły występy artystyczne uczniów z rzeszowskiej Szkoły Muzycznej nr 2 oraz I LO w Rzeszowie. Gościnnie wystąpiła również Roksana Węgiel – zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018.