maj

Sprawozdanie

SPRAWOZDANIE Z KONKURSU „SPRACHDOKTOR 2017”
Dnia 29 marca 2017r. odbyła się w SLO XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Sprachdoktor”. Z regionu podkarpackiego wzięło w niej udział 370 uczniów. Z naszego liceum w konkursie uczestniczyło 28 uczniów z klas 1, 2 i 3.
Uczennica p. Małgorzaty Olejarczyk, Joanna Burdzy z klasy 3C zajęła 3 miejsce w województwie podkarpackim i otrzymała dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie.
Uczennica p. Renaty Pajura, Karolina Mierzwa z klasy 2C zajęła 15 miejsce w województwie podkarpackim i otrzymała dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach drugich.
Uczennica p. Renaty Pajura, Aleksandra Tęcza z klasy 1A zajęła 28 miejsce w województwie podkarpackim i otrzymała dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach pierwszych.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i serdecznie  gratulujemy osiągniętych wyników.
Organizatorki: Małgorzata Olejarczyk i Renata Pajura

DO WAKACJI 2017 POZOSTAŁO