grudzień

Tadeusz Kościuszko

Wyniki konkursu „Tadeusz Kościuszko – człowiek idei”
24 listopada br. w czytelni szkolnej odbył się konkurs historyczny o Tadeuszu Kościuszce, który został przygotowany i przeprowadzony przez nauczycieli bibliotekarzy we współpracy z nauczycielami historii Aleksandrą Kuśmierz i Dorotą Woś.  Wzięli w nim  udział uczniowie klas trzecich gimnazjum i pierwszych liceum.  Zadaniem 3- osobowych zespołów klasowych było rozwiązanie testu dotyczącego życia i działalności Tadeusza Kościuszki.
Zwycięzcami okazała się klasa I A liceum, którą reprezentowali Maciej Pawłowski, Dominika Stefaniak, Kamil Kamiński,
II miejsce zajęła klasa I C liceum , którą reprezentowali Natalia Paleń, Mikołaj Petecki, Adrian Jastkowski,
III miejsce zajęła klasa I H liceum, którą reprezentowali Natalia Kotwica, Jan Przydatek, Filip Kornek.
Uczniowie otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

DO WAKACJI 2017 POZOSTAŁO