maj

KONKURS  „JÓZEF PIŁSUDSKI W KARYKATURZE”

Z okazji Roku Piłsudskiego uczniowie klas pierwszych liceum wzięli udział w konkursie plastycznym ”Józef Piłsudski w karykaturze” .  Celem konkursu  była popularyzacja wśród uczniów postaci i idei Marszałka Józefa Piłsudskiego, jego działalności niepodległościowej i państwotwórczej.  Prace można  podziwiać w holu głównym szkoły.  Konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez p. E. Rychlak ,      p. A. Budkowską i J. Piwnicką.

Oto nagrodzeni i wyróżnieni  uczniowie:

I miejsce               Aleksandra Schmidt   I B,   Katarzyna Rurak  I C,

II miejsce               Oliwia Bańka    I D,    Julia Butryn  I E ,  Magdalena Kowal   I D,

III miejsce             Izabela Kot    I D,    Oskar Drużyński    I A,    Weronika Paszek    I F,   Weronika Czachor   I E,

Wyróżnienie       Gabriela Komuda    I F,    Gabriele Kot    I B,    Kinga Pelc    I A,   Jagoda Żelazko    I F,

Klaudia Zarzycka     I F.

DO WAKACJI 2017 POZOSTAŁO