Logo

Samorządowe Liceum im. C.K. Norwida w Stalowej Woli

01
marzec
2017

Konkurs

Konkurs

Szanowni Państwo!
Sekcja Szybowcowa Aeroklubu Stalowowolskiego organizuje Stalowowolski Konkurs Wiedzy o Szybownictwie. Główną nagrodą w konkursie jest bezpłatny udział w Teoretycznym Kursie Szybowcowym.

Chciałbym prosić Państwa o udostępnienie poniższej informacji na Państwa stronie internetowej oraz stronie w portalu Facebook. Być może uczniowie z Państwa szkoły zainteresują się udziałem w konkursie, a dzięki niemu zyskają pasję na całe życie. 
W załączniku przesyłam również plakat konkursowy.

" Sekcja Szybowcowa Aeroklubu Stalowowolskiego zaprasza do udziału w Konkursie Wiedzy o Szybownictwie. Do udziału w Konkursie zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 15 rok życia. Pierwszy etap Konkursu potrwa do 17 marca i będzie się odbywał drogą internetową. Każdy z uczestników ma za zadanie rozwiązać test jednokrotnego wyboru, który dostępny jest pod adresem:
https://goo.gl/forms/tqlbY9koBD5XO1uG3

Pytania dotyczą zarówno wiedzy ogólnej o lotnictwie, jak i bardziej szczegółowych zagadnień z dziedziny szybownictwa. Rozwiązanie testu nie zajmuje więcej niż 30 minut! Zdobywcy 10 najlepszych wyników zostaną zaproszeni na drugi etap konkursu, który odbędzie się 26 marca w siedzibie Aeroklubu Stalowowolskiego na lotnisku w Turbi. Na Zwycięzcę czeka darmowy udział w Teoretycznym Szkoleniu Szybowcowym, dla pozostałych Uczestników - bony zniżkowe na udział w Teoretycznym Kursie Szybowcowym oraz na Loty Zapoznawcze.

Więcej informacji o Konkursie znajduje się na stronie Aeroklubu Stalowowolskiego: www.aeroklubstalowowolski.pl

Regulamin Konkursu dostępny jest pod adresem: http://aeroklubstalowowolski.pl/aktualnosci-upload/regulamin_konkurs_2017.pdf  

Zapraszamy do udziału! "


Jeśli byliby Państwo skłonni udostępnić informację o konkursie na swojej stronie internetowej- będę zobowiązany. W razie pytań wszelkich pytań służę pomocą.


Z wyrazami szacunku,
Paweł Karelus
Przewodniczący Sekcji Szybowcowej Aeroklubu Stalowowolskiego

DO WAKACJI 2020 POZOSTAŁO

272

dni

5

godzin

55

minut

45

sekund

Najnowsze galerie