Samorządowe Liceum im. C.K. Norwida w Stalowej Woli

kwiecień

DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE!

Nasz strajk wynika z tego, że martwimy się o przyszłość naszych dzieci (też jesteśmy rodzicami i dziadkami…).
Zależy nam na jakości edukacji, mamy dość nieprzemyślanych decyzji narzucanych z góry, chaosu, politycznych rozgrywek kosztem dzieci.
Koniec już kłamstw na temat naszych wysokich zarobków i przywilejów.
Bronimy się przed zwolnieniami, które nastąpią po planowanym przez rząd zwiększeniu „pensum”.
Znacie nas, wiecie, że nie pracujemy tylko 18 godzin – nasza praca nie odbywa się tylko przy tablicy, jesteśmy do Waszej dyspozycji o każdej porze.
Wiedza jest ważna, ale też kształtujemy postawy uczniów - walka o godność, jaką toczymy, to też lekcje wychowawcze dla uczniów, robimy to też dla nich.
Nasz strajk nie ma charakteru politycznego  - to głos ludzi, którzy nie chcą być marionetkami w rękach polityków, mają dość kłamstwa w mediach, szerzenia podziałów i nienawiści.
Przepraszamy za utrudnienia i niedogodności, robimy wszystko by jak najmniej ucierpieli na tym uczniowie.
Pragniemy przywrócenia należnego szacunku i prestiżu zawodu nauczyciela.
BĄDŹCIE Z NAMI, WSPIERAJCIE NAS DLA WSPÓLNEGO DOBRA!
NAUCZYCIELE ZSO2 W STALOWEJ WOLI

strajk