czerwiec

CZYTANIE NORWIDA

We wtorek ,4 czerwca 2019 r., uczniowie Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida już po raz dziesiąty włączyli się w ogólnopolską akcję "Czytanie Norwida", zainicjowaną przez XXIV LO im. C.K.Norwida w Warszawie, by w ten sposób uczcić Patrona swojej szkoły. Akcji towarzyszyły słowa poety:
"Współczesność minie niestateczna,
Lecz nie ominie Przyszłość:
Korekta - wieczna ! ..."
W spotkaniu wzięły udział klasy pierwsze liceum, a poezję Patrona czytali uczniowie  klasy 1B: Monika Wojtowicz, Gabriela Dziadura, Wiktoria Madej, Julia Kogut, Zuzanna Herdzik, Dominika Sądej, Weronika Kręcichwost, Katarzyna Proszek, Aleksander Łyko, Łukasz Wilk, Gloria Potyrała, Oliwia Krzemińska, Katarzyna Bednarz, Weronika Latawiec. Serdeczne podziekowania składamy absolwentce SLO, Gabrieli Chciuk, która uświetniła spotkanie przepięknym śpiewem. Opiekę nad przedsięwzięciem sprawowały: J.Siewielec, E.Rychlak, A.Budkowska i J.Piwnicka.