Samorządowe Liceum im. C.K. Norwida w Stalowej Woli

luty
Opublikował: A.Z.

Ach, co to był za bal... - Studniówka 2017

Zegar wybił 17:00, uczniowie wraz z dumnymi rodzicami zebrali się w sali Dworu Dwikozy w Dwikozach. Rozpoczęła się część oficjalna. W centrum uwagi znaleźli się bohaterowie wieczoru – tegoroczni maturzyści! Prowadzący, w składzie: Aleksandra Siewielec, Natalia Marciniak, Agata Zawierucha, Krzysztof Zybura, Wiktoria Kowal, Patryk Pindlowski pod czujnym okiem Pani Wicedyrektor Ireny Kutyły wprowadzili wszystkich w podniosły nastrój. Z ust Pana Dyrektora Marka Czopora padło hasło: ,,Poloneza czas zacząć!’’.

I ruszyli… Dziewczęta w pięknych sukniach wyglądały jak księżniczki z bajek, towarzyszyli im równie przystojni mężczyźni. Dało się wyczuć lekki stresik, w końcu to jedyny taki bal w życiu! Było to bardzo motywujące, każdy pokazał się z jak najlepszej strony.

Po części oficjalnej przyszła pora na prawdziwą zabawę, którą umilił zespół The Brox. Ponad to, pyszne jedzenie, piękny wystrój sal, wszystko na najwyższym poziomie. Maturzyści, a także nauczyciele mieli możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć w fotobudce z przeróżnymi akcesoriami – niektórzy mieli naprawdę oryginalne pomysły☺. Zabawa trwała do białego rana i raczej nie było osoby, która nie byłaby choć trochę zmęczona.

Podsumowując, studniówka 2017 była genialna i na długo pozostanie w pamięci uczestników. Mam nadzieję, że matura pójdzie równie dobrze – w końcu to uczniowie Samorządowego LO!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

062 (Copy)

DO WAKACJI 2020 POZOSTAŁO