Logo

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Stalowej Woli

Sukcesy sportowe

Rok szkolny 2016/2017

Lekka atletyka:

  • IX miejsce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

Koszykówka chłopców:

  • awans do Półfinału Wojewódzkiego

Siatkówka dziewcząt:

  • awans do Półfinału Wojewódzkiego

Rok szkolny 2015/2016

Lekka atletyka:

  • II miejsce dziewcząt i IV miejsce chłopców w Powiatowej Gimnazjadzie w Lidze Lekkoatletycznej – nauczyciel A. Gorzula, K. Mroczyńska

Tenis stołowy:

  • III miejsce w rozgrywkach Powiatowych chłopców – nauczyciel A. Gorzula
  • IX w Półfinale Wojewódzkim dziewcząt – nauczyciel A. Gorzula

Piłka nożna chłopców:

  • II miejsce w rozgrywkach Powiatowych – nauczyciel M. Sroka

Siatkówka dziewcząt:

  • III miejsce w Finale Wojewódzkimnauczyciel E. Sroka

Pływanie:

  • II miejsce w Finale Wojewódzkim chłopców nauczyciel K. Felczak i A. Brzeziński

Rok szkolny 2014/2015

Lekka atletyka:

  • II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt – nauczyciel A. Gorzula
  • III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Lidze Lekkoatletycznej chłopców – nauczyciel A. Gorzula

Tenis stołowy chłopców i dziewcząt:

  • II miejsce w rozgrywkach Powiatowych w tenisie stołowym – nauczyciel Anna Gorzula

Piłka nożna chłopców:

  • II miejsce w rozgrywkach Powiatowych chłopców – nauczyciel A. Brzeziński

Koszykówka chłopców:

  • I miejsce w Finale Wojewódzkim i VII miejsce w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie, w składzie: Kacper Kurek, Dawid Gumiela, Jacek Waściński, Patryk Parus, Wiktor Trawiński, Mateusz Nieznański, Artur Rupiński, Marcel Kosiński, Krzysztof Szewczyk, Kamil Szóstka, Paweł Dziama, Michał Kulawski – nauczyciel R. Bełczowski

Piłka ręczna chłopców:

  • II miejsce w rozgrywkach gminnych – nauczyciel R. Bełczowski

Piłka ręczna dziewcząt:

  • II miejsce w rozgrywkach gminnych – nauczyciel M. Sroka

Siatkówka chłopców:

  • II miejsce w rozgrywkach gminnych – nauczyciel M. Sroka

Siatkówka dziewcząt:

  • II miejsce w Finale Wojewódzkimnauczyciel E. Sroka i M. Sroka

Koszykówka dziewcząt:

  • III miejsce w Finale Wojewódzkimnauczyciel R. Bełczowski

Pływanie:

  • IV miejsce w Finale Wojewódzkim chłopcównauczyciel K. Felczak i A. Brzeziński

Piłka nożna dziewcząt:

  • II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie dziewcząt – nauczyciel K. Felczak

Rok szkolny 2013/2014

Siatkówka dziewcząt:

  • V miejsce w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie, w składzie: Agata Zawierucha, Anita Plizga, Aneta Mierzwa, Jolanta Gębala, Natalia Szajowska, Katarzyna Dąbrowicz, Dominika Stępień, Dominika Piskorowska, Katarzyna Hanejko, Anna Czerwonka 

DO WAKACJI 2017 POZOSTAŁO

-58

dni

10

godzin

38

minut

47

sekund

Najnowsze galerie