wrzesień

Kolejna edycja "SZKOŁY DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW"

Zaproszenie dla Rodziców

Rusza kolejna edycja „SZKOŁY DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW“

Głównym celem programu jest wsparcie rodziców w rozwijaniu umiejętności wychowawczych. Uczestnicy nabędą wiedzę o metodach wychowawczych niezbędnych w relacji z dorastającym dzieckiem. Poznają m.in. jak: motywować, zachęcać do współpracy i samodzielności, dowartościować swoje dziecko, co stosować zamiast kar oraz będą mieć możliwość wymiany doświadczeń z osobami, które borykają się z podobnymi trudnościami.

Szkolenie będzie realizowane metodami aktywnymi  w formie warsztatów psychologicznych.

Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą do 29.09.2018 r.

Więcej informacji udziela p. Monika Sawa- Kołodziejczyk – pedagog szkolny.

Kontakt:e-mail: sawka77@op.pl, tel. 608659545

wrzesień

Kolejna edycja "SZKOŁY DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW"

Zaproszenie dla Rodziców

Rusza kolejna edycja „SZKOŁY DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW“

Więcej informacji udziela p. Monika Sawa- Kołodziejczyk – pedagog szkolny.

Kontakt:e-mail: sawka77@op.pl, tel. 608659545