Logo

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Stalowej Woli

ARCHIWUM

Komunikat!

W dniach 9 – 20 lipca 2018r.

szkolny gabinet lekarski – nieczynny.

 

 

Komunikat!

 

 

KOMUNIKATY

  

         DLA ABSOLWENTÓW SAMORZĄDOWEGO LO:

 

1. Świadectwa dojrzałości wydawane będą:

       - 3 lipca, we wtorek

       - od godz. 8:30       - w s. 3B                - Proszę wchodzić pojedynczo z dowodem tożsamości!

 

2. W przypadku niezdania 1-go egzaminu = egz. poprawkowy:

        - cz. pisemna 21 sierpnia 2018 r., wtorek, g. 9:00

     NALEŻY:

      - do 13 lipca złożyć pisemne oświadczenie /druk na str. OKE  - 7a N / u niżej podpisanej lub w sekretariacie szkoły.                                                

                                                                                                                                                        wicedyr. I. Kutyła

 

 

Czytanie Norwida 2018

0001
0002
0003
0004
0005
0006
0007
0008
0009
0010

„Czytanie Norwida”

Rok szkolny 2016/2017

Lekka atletyka:

  • IX miejsce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

Koszykówka chłopców:

  • awans do Półfinału Wojewódzkiego

Siatkówka dziewcząt:

  • awans do Półfinału Wojewódzkiego

Rok szkolny 2015/2016

Lekka atletyka:

  • II miejsce dziewcząt i IV miejsce chłopców w Powiatowej Gimnazjadzie w Lidze Lekkoatletycznej – nauczyciel A. Gorzula, K. Mroczyńska

Tenis stołowy:

  • III miejsce w rozgrywkach Powiatowych chłopców – nauczyciel A. Gorzula
  • IX w Półfinale Wojewódzkim dziewcząt – nauczyciel A. Gorzula

Piłka nożna chłopców:

  • II miejsce w rozgrywkach Powiatowych – nauczyciel M. Sroka

Siatkówka dziewcząt:

  • III miejsce w Finale Wojewódzkimnauczyciel E. Sroka

Pływanie:

  • II miejsce w Finale Wojewódzkim chłopców nauczyciel K. Felczak i A. Brzeziński

Rok szkolny 2014/2015

Lekka atletyka:

  • II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt – nauczyciel A. Gorzula
  • III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Lidze Lekkoatletycznej chłopców – nauczyciel A. Gorzula

Tenis stołowy chłopców i dziewcząt:

  • II miejsce w rozgrywkach Powiatowych w tenisie stołowym – nauczyciel Anna Gorzula

Piłka nożna chłopców:

  • II miejsce w rozgrywkach Powiatowych chłopców – nauczyciel A. Brzeziński

Koszykówka chłopców:

  • I miejsce w Finale Wojewódzkim i VII miejsce w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie, w składzie: Kacper Kurek, Dawid Gumiela, Jacek Waściński, Patryk Parus, Wiktor Trawiński, Mateusz Nieznański, Artur Rupiński, Marcel Kosiński, Krzysztof Szewczyk, Kamil Szóstka, Paweł Dziama, Michał Kulawski – nauczyciel R. Bełczowski

Piłka ręczna chłopców:

  • II miejsce w rozgrywkach gminnych – nauczyciel R. Bełczowski

Piłka ręczna dziewcząt:

  • II miejsce w rozgrywkach gminnych – nauczyciel M. Sroka

Siatkówka chłopców:

  • II miejsce w rozgrywkach gminnych – nauczyciel M. Sroka

Siatkówka dziewcząt:

  • II miejsce w Finale Wojewódzkimnauczyciel E. Sroka i M. Sroka

Koszykówka dziewcząt:

  • III miejsce w Finale Wojewódzkimnauczyciel R. Bełczowski

Pływanie:

  • IV miejsce w Finale Wojewódzkim chłopcównauczyciel K. Felczak i A. Brzeziński

Piłka nożna dziewcząt:

  • II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie dziewcząt – nauczyciel K. Felczak

Rok szkolny 2013/2014

Siatkówka dziewcząt:

  • V miejsce w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie, w składzie: Agata Zawierucha, Anita Plizga, Aneta Mierzwa, Jolanta Gębala, Natalia Szajowska, Katarzyna Dąbrowicz, Dominika Stępień, Dominika Piskorowska, Katarzyna Hanejko, Anna Czerwonka 

DO WAKACJI 2020 POZOSTAŁO

334

dni

23

godzin

19

minut

41

sekund

Najnowsze galerie